No dobrze więc pora zacząć..

Założyłam tego bloga, by podzielić się  moimi doświadczeniami – sporo czasu z ostatnich lat spędziłam ucząc się tybetańskiego w Indiach. Mam też świra na punkcie polskich małych miasteczek, a może po prostu Europy Wschodniej? A do tego od jakiegoś czasu mieszkam w Szwecji.
Dlaczego jeszcze założyłam tą stronę? Od dawna brakowało mi miejsca, w którym mogłabym podzielić się moją rosnącą kolekcją zdjęć pięknych kotów. Poza tym od lat piszę do różnych pism i portali i brakowało mi miejsca, w którym wszystko byłoby tak, jak ja chcę. No dobrze, na razie to by było na tyle. Do miłego!

____________________________________________________

Tak, tak, tak, to już prawie dwa lata, od kiedy założyłam tą stronę. W tym czasie pisałam głównie o…

 

Indiach:

 

o tym, jak wybrać hotel w New Delhi, gdzie spać w New Delhi, jaki hotel w New Delhi wybrać:

https://udajesie.com/2016/04/10/gdzie-spac-w-new-delhi-jak-wybrac-hotel-i-dzielnice/

o tym, czy w Indiach jest bezpiecznie dla kobiet? Czy w Indiach jest bezpiecznie dla dziewczyn? Czy Indie są bezpieczne dla kobiet? Czy Indie są bezpiecznym kraje? Czy Indie to bezpieczny kraj dla dziewczyn?Co może się stać kobiecie w Indiach? Samotna kobieta w Indiach, gwałty w Indiach

https://udajesie.com/2015/10/14/czy-w-indiach-jest-bezpiecznie-a-dla-kobiet-cz-1/

Czy Indie są bezpieczne dla kobiet? Czy w Indiach jest bezpiecznie? Czy Indie to bezpieczny kraj? Co może stać się kobiecie w Indiach?

https://udajesie.com/2015/10/28/czy-w-indiach-jest-bezpiecznie-a-dla-kobiet-cz-2/

Jak się spakować do Indii? Co zabrać do Indii? Co wziąć do Indii? Co trzeba mieć w Indiach? Co jest potrzebne w Indiach? Bagaż do Indii, Walizka do Indii

https://udajesie.com/2015/02/18/co-zabrac-do-indii-jak-sie-spakowac/

Czy sprzedawcy w Indiach naciągają? Czy hindusi oszukują? Czy Hindusi naciągają? Czy w Indiach naciągają? Targowanie się w Indiach, jak się targować?

https://udajesie.com/2015/01/30/scam-czyli-oszusci-i-naciagacze-w-indiach/

Tanie podróże do Indii, Jak wyjechać do Indii tanio, Tanie wakacje w Indiach, Tanie wakacje w Azji, tanie wczasy w Azji, tani wyjazd do Indii, tani bilet do Indii, tani bilet do Azji, tani bilet samolotowy, jak znaleźć tani bilet do Indii:

https://udajesie.com/2014/12/24/indie-bardzo-bardzo-tanio/

jak załatwić wizę do Indii? Wiza do Indii, indyjska wiza, ile kosztuje wiza do Indii? Jak kupić bilet do Indii, tani bilet do Indii, tanie wakacje w Indiach, tanie podróże po Indiach, tani wyjazd do Indii, jak wyjechać do Indii tanio

https://udajesie.com/2015/01/07/przed-wyjazdem-wizy-i-bilety/

Jak znaleźć najtańszy hotel w Indiach? Jak tanio pojechać do Indii? Jak znaleźć tani hotel w Indiach? Gdzie szukać taniego hotelu w Indiach?

https://udajesie.com/2015/02/04/jak-znalezc-najtanszy-hotel/

Czy Darjeeling naprawdę istnieje? Jak jest w Dajreeling? Gdzie jest Darjeeling? Darjeeling limited, pociąg do darjeeling, jaka jest herbata z Darjeeling? Co kupić w Dajreeling? Hotele w Darjeeling

https://udajesie.com/2014/12/30/pol-roku-w-darjeeling/

 

 

 

O Szwecji:

Co przywieźć ze Szwecji? Jakie pamiątki przywieźć ze Szwecji? Co kupować w Szwecji? Co kupić w Szwecji? https://udajesie.com/2016/09/17/pamiatki-ze-szwecji/

Co jest tanie w Szwecji? Co taniego kupić w Szwecji? Czy w Szwecji coś jest tanie? Co jest tanie w Szwecji? Jakie tanie pamiątki można przywieźć ze Szwecji? Jakie są ceny w Szwecji?

https://udajesie.com/2015/08/10/co-przywiezc-ze-szwecji/

Jak nie umrzeć z głodu w Szwecji? Co jeść w Szwecji? Co warto jeść w Szwecji? Co jedzą Szwedzi? Jaka jest szwedzka kuchnia? Jakie jest szwedzkie jedzenie?

https://udajesie.com/2015/08/17/jak-nie-umrzec-z-glodu-w-szwecji/

Jak wyglądają lasy w Szwecji? Jak jest w szwedzkim lesie? Czy w szwedzkim lesie można zbierać grzyby? Czy w Szwecji można zbierać grzyby?  Czy w Szwecji można zbierać maliny? Czy w Szwecji można zbierać jagody? Praca Szwecja Praca przy zbieraniu runa, praca runo leśne szwecja, jak znaleźć skup runa w Szwecji? Jak znaleźć skup jagód w Szwecji?

https://udajesie.com/2016/08/28/lasy-w-szwecji/

Jakie jest największe muzeum na świecie? Największe muzeum świata? Skansen w Sztokholmie, Sztokholm skansen, największy skansen świata

https://udajesie.com/2016/09/21/najwieksze-muzeum-swiata-skansen-w-sztokholmie/

Co zobaczyć w Uppsali? Jakie są atrakcje w Uppsali? Jakie są atrakcje w Szwecji? Co robić w Szwecji? Co zobaczyć w Szwecji? Gdzie jest katedra w Uppsali?

https://udajesie.com/2016/09/14/co-zobaczyc-w-uppsali-atrakcje-w-uppsali/

 

O Białorusi:

Czy na Białorusi jest fajnie? Co jest fajnego w Białorusi? Jak jest na Białorusi? Gdzie mieszkać na Białorusi? Co robić na Białorusi? Jak jest na Białorusi? Czy na Białorusi jest czysto? Czy w Mińsku jest czysto? Czy na Białorusi jest brudno? Jak jest na Białorusi?

https://udajesie.com/2015/01/13/dlaczego-na-bialorusi-jest-fajnie/

A także o tym, jak nauczyć się tybetańskiego? Czy tybetański jest trudny? Is tibetan hard? Nauka tybetańskiego w domu, nauka tybetańskiego w Indiach –

https://udajesie.com/2015/04/02/jak-nauczyc-sie-tybetanskiego/

A także co nieco o kuchni:

Jakie są indyjskie słodycze? Jakie są słodycze w Indiach? A także słodycze z mleka, słodycze wegańskie, indyjskie torty, torty z lat ’90…

https://udajesie.com/2016/05/31/niewyobrazalne-slodycze-w-indiach/

Co to jest samosa? Jak zrobić samosę? Co to jest momo? Jak wyglądają tybetańskie pierogi momo?

Jak wygląda momo? Jak smakuje momo? Co to jest dal? zupa grochowa dal

Co to jest thali? Jak się robi thali? Jak wygląda indyjska pizza? Jak smakuje indyjska pizza? Jak wygląda Pizza Hut w Indiach? Jak smakuje dosa? Co to jest dosa?

Co to jest birjani? Jak smakuje birjani? Jak się robi birjani? Czyli post o tym, że indyjska kuchnia czasem jest zła, indyjska kuchnia jest niedobra (indyjskie jedzenie, złe potrawy)

https://udajesie.com/2015/04/09/8-najpaskudniejszych-indyjskich-potraw/

Jaka jest kuchnia Goa? Co się je w Indiach? Jaka jest portugalska kuchnia? Jaka jest portugalska kuchnia Goa? Czy kuchnia Goa jest smaczna? Co jeść na Goa? Co to jest chicken Xacuti?

https://udajesie.com/2015/02/22/chicken-xacuti-jest-zjadliwe/

Czy czystek jest smaczny? Czy zielona kawa jest smaczna? Czy zielona kawa jest dobra? Czy kakao jest dobre zamiast kawy? Co zamiast kawy? Alternatywy dla kawy

https://udajesie.com/2015/12/23/7-bardzo-zdrowych-napojow-i-2-ohydne/

Czy matcha jest dobra? Czy tulsi jest dobre? Co to jest butterfly pea tea? Kakao ekologiczne, kakao z Kerali

Czy matcha jest smaczna? Czy tulsi jest smaczne? Niebieska herbata, niebieski napój

https://udajesie.com/2016/04/21/5-innych-zdrowych-napojow-matcha-tulsi/

 

Jak wynająć apartament? Jak znaleźć apartament na wynajem? Jak znaleźć apartament do wynajęcia w Chorwacji? Jak znaleźć apartament na wynajem w Chorwacji?

https://udajesie.com/2015/09/17/idealny-apartament-na-wynajem-8-porad/

 

 

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s